Egyetlen tizedre az új kihívó az olimpiai bajnoktól

Dobogós szelfik, boruló döntős - a kajak-kenu vb zárónapjának legjobb képei

Képekben a kajak-kenu világbajnokság első két napja | M4 Sport

Indul a kajak-kenu VB, hét szegedi is kint van, Kopasz Bálint ha hazaér,  lemegy a SZIN-re – Szegedi hírek | Szeged365
Indul a kajak-kenu VB, hét szegedi is kint van, Kopasz Bálint ha hazaér, lemegy a SZIN-re – Szegedi hírek | Szeged365

Győri arany és ezüst a kajak-kenu Eb-n – Győr Plusz | Győr Plusz

Az ötszörös olimpiai bajnok szerint szégyen, amit a kajak-kenu sportággal  művelnek
Az ötszörös olimpiai bajnok szerint szégyen, amit a kajak-kenu sportággal művelnek

Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Budapest

Kajak-kenu VB: Kopasz Bálint nagyot ment, rajt-cél győzelmet aratva a  középfutamban folytatja a világbajnokságot – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu VB: Kopasz Bálint nagyot ment, rajt-cél győzelmet aratva a középfutamban folytatja a világbajnokságot – Szegedi hírek | Szeged365

Csodálatos versenyzéssel vb-aranyérmes a női kajaknégyes | 24.hu

Kajak-kenu: újabb két magyar döntős a világbajnokságon - NSO

Ötödik a női kenupáros - Infostart.hu

Kajak-Kenu Győr - Kincső is VB résztvevő - az EB győztes páros, Balla Virág  és Devecseriné Takács Kincső CII 200 méteren magabiztosan nyert.  💪🌎🇵🇹️🛫 GRATULÁLUNK! A párosra még majd CII 500 méteren
Kajak-Kenu Győr - Kincső is VB résztvevő - az EB győztes páros, Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső CII 200 méteren magabiztosan nyert. 💪🌎🇵🇹️🛫 GRATULÁLUNK! A párosra még majd CII 500 méteren

Kajak-kenu vb: Kopasz és Csipes világbajnok! | Szeged Ma

Kajak-kenu vb: világbajnok a női négyes és Bodonyi Dóra! | Szeged Ma

Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő  magazin
Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő magazin

Öt arany és tíz érem a magyar termés a kajak-kenu vb-n - NSO

Mesto Šamorín – Somorja Város Kajak-kenu: négy somorjai indul a VB-n! -  Mesto Šamorín - Somorja Város
Mesto Šamorín – Somorja Város Kajak-kenu: négy somorjai indul a VB-n! - Mesto Šamorín - Somorja Város

Kajak-kenu vb: kizárás és magyar sikerek – Nagy Sportágválasztó

Kajak-Kenu Sport

Óriási lépést tett a kvótaszerzés felé a női kenupáros és kajaknégyes |  24.hu
Óriási lépést tett a kvótaszerzés felé a női kenupáros és kajaknégyes | 24.hu

Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren -  Eurosport
Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren - Eurosport

Örülök, hogy így is meglett az első fradis érmem” - Fradi.hu

Maratoni kajak-kenu-vb: három magyar érem szombaton a felnőtteknél

Kajak-kenu válogató: Kozák, Kopasz és a női kenupáros duplázott |  Szurkoló.sk
Kajak-kenu válogató: Kozák, Kopasz és a női kenupáros duplázott | Szurkoló.sk

A zárónap első érme: Balla Virág és Takács Kincső 500 méteren ezüstöt  szerzett - Hazai sztár | Femina
A zárónap első érme: Balla Virág és Takács Kincső 500 méteren ezüstöt szerzett - Hazai sztár | Femina